Zegarmistrz

Dane kontaktowe do serwisu
Godziny otwarcia: pn-pt: 11-19
sb: 11-15

Zapraszamy do odwiedzenia naszego serwisu

Firma Strojny to do dziś najbardziej znany i doceniany zegarmistrz w Krakowie. Długoletnia tradycja pozwoliła nam stworzyć miejsce, w którym czas się zatrzymał, chociaż nadal płynie. Czas to w naszym zawodzie słowo kluczowe. Każdy zegarmistrz wie, że to od jego pracy zależy punktualność i wizerunek wielu osób. Dlatego też fach ten wiąże się z niezwykle ciekawą i piękną historią, która dziś jednak jest mocno zapomniana.

Przyjmujemy wysyłkowo zegarki do przeglądu.

Przed wysłaniem zegarka koniecznie prosimy o kontakt:

609 398 397

Warto odnowić swój zegarek - POLEROWANIE!

Nasz serwis dysponuje profesjonalnym sprzętem do polerowania i odnawiania kopert i bransolet. Zachęcamy do podarowania " drugiej młodości " ulubionemu zegarkowi. Nie każde rysy da się usunąć w 100 procentach ale zegarmistrz przyjmując zegarek do odnowienia szczegółowo poinformuje o zakresie prac, wycenie i przewidywanym efekcie końcowym. Zapraszamy!

Każdy zegarmistrz z Krakowa wie doskonale, że o swoją markę trzeba dbać i wciąż ją rozwijać. Taka też jest filozofia naszej firmy.

Dynamika i nowoczesność, a jednocześnie pamięć o historii i tradycji.

Dzięki tak doskonałemu połączeniu byliśmy w stanie wyrobić swoją markę, która trwa już od ponad 70 lat i od początku kojarzy się z solidnością, precyzją i elegancją. Zegarmistrz Strojny to firma, która może pochwalić się lokalem na ul. Sławkowskiej 10 w całości zaaranżowanym jako serwis zegarmistrzowski.

Zakres usług

  • Naprawy
  • Przeglądy serwisowe
  • Polerowanie kopert i bransolet
  • Wymiana pasków i bransolet
  • Potwierdzenie autentyczności zegarka
  • Wymiana baterii z testem szczelności do 10atm.
  • Porady przy zakupie zegarka

Administratorem podanych danych osobowych jest Krakowski Salon Jubilerski W. Strojny Spółka Jawna z siedzibą w Krakowie, ul. Księdza Dercza 3, 30-437 Kraków. Dowiedz się więcej na temat ochrony prywatności.

Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper.pl