Zegarmistrz
Masz pytanie odnośnie serwisu Twojego zegarka?

Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz a skontaktujemy się z Tobą...

DANE KONTAKTOWE DO SERWISU
adres
DANE KONTAKTOWE DO SERWISU
telefon
tel. 124269640
kom. 607 870 879
godziny
pn-pt: 11-19
sb: 11-15
Zapraszamy do odwiedzenia naszego serwisu

Firma Strojny to do dziś najbardziej znany i doceniany zegarmistrz w Krakowie. Długoletnia tradycja pozwoliła nam stworzyć miejsce, w którym czas się zatrzymał, chociaż nadal płynie. Czas to w naszym zawodzie słowo kluczowe. Każdy zegarmistrz wie, że to od jego pracy zależy punktualność i wizerunek wielu osób. Dlatego też fach ten wiąże się z niezwykle ciekawą i piękną historią, która dziś jednak jest mocno zapomniana.

Przyjmujemy wysyłkowo zegarki do przeglądu. Przed wysłaniem zegarka koniecznie prosimy o kontakt 609398397
Warto odnowić swój zegarek - POLEROWANIE !

Nasz serwis dysponuje profesjonalnym sprzętem do polerowania i odnawiania kopert i bransolet. Zachęcamy do podarowania " drugiej młodości " ulubionemu zegarkowi. Nie każde rysy da się usunąć w 100 procentach ale zegarmistrz przyjmując zegarek do odnowienia szczegółowo poinformuje o zakresie prac, wycenie i przewidywanym efekcie końcowym. Zapraszamy !

Każdy zegarmistrz z Krakowa wie doskonale, że o swoją markę trzeba dbać i wciąż ją rozwijać. Taka też jest filozofia naszej firmy.

Dynamika i nowoczesność, a jednocześnie pamięć o historii i tradycji.

Dzięki tak doskonałemu połączeniu byliśmy w stanie wyrobić swoją markę, która trwa już od ponad 70 lat i od początku kojarzy się z solidnością, precyzją i elegancją. Zegarmistrz Strojny to firma, która może pochwalić się lokalem na ul. Sławkowskiej 10 w całości zaaranżowanym jako serwis zegarmistrzowski..

ZAKRES USŁUG
  • Naprawy
  • Przeglądy serwisowe
  • Polerowanie kopert i bransolet
  • Wymiana pasków i bransolet
  • Potwierdzenie autentyczności zegarka
  • Wymiana baterii z testem szczelności do 10atm.
  • Porady przy zakupie zegarka
zegarek
PRZYPOMNIENIE O SERWISIE

Zapraszamy do skorzystania z naszego modułu, który przypomni Państwu o wymianie baterii i serwisie zegarka. Regularne dokonywanie tych czynności pozwoli Państwu zaoszczędzić na zbędnych naprawach i cieszyć się doskonale działającym zegarkiem przez wiele lat.

PASKI DO ZEGARKÓW

W naszej ofercie znajduje się bogaty wybór pasków do zegarków takich firm jak: IWC, Omega, Longines, Rado, Certina, Tissot, CK, Frederique Constant, Maurice Lacroix.

Prowadzimy też sprzedaż pasków : Hirsch, Bros, Morellato, Kuki